Aktualności

 • Wawel wyróżniony w Raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2017”

  12 kwietnia podczas 7. Targów CSR na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbyła się premiera nowego Raportu "Odpowiedzialny biznes w Polsce 2017. Dobre praktyki". Działania Wawel, jako jedynej firmy z branży słodyczy, zostały docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu jako godne polecenia praktyki odpowiedzialnego biznesu w aż trzech kategoriach.
  Czytaj więcej
 • Sprawozdanie niefinansowe spółki Wawel SA za 2017 r.

  Spółka Wawel S.A. podała do publicznej wiadomości sprawozdanie niefinansowe za rok 2017. Raport stanowi wyodrębnioną część sprawozdania z działalności spółki, będącego częścią Raportu Rocznego Wawel S.A. za 2017 r. Sprawozdanie do pobrania wraz z raportem rocznym za 2017 r.: http://test2.wawel.com.pl/relations.php/pl/raporty/raporty-okresowe.html
  Czytaj więcej
 • Wawel wśród najsilniejszych marek w Polsce!

  Wawel wśród najsilniejszych marek w Polsce! Marka Wawel znalazła się na 18. miejscu w rankingu 100 najsilniejszych marek na polskim rynku w 2017 roku, przeprowadzonym przez dziennik Rzeczpospolita. Wawel jest również drugim najcenniejszym brandem w sektorze Słodyczy i lodów. Marka Wawel została doceniona za swoją działalność charytatywną oraz nową platformę komunikacji „Czujesz się dobrze, czynisz dobrze”.
  Czytaj więcej
 • 2 500 000 zł od marki Wawel na cele społeczne dzięki zaangażowaniu konsumentów

  2 500 000 zł od marki Wawel na cele społeczne dzięki zaangażowaniu konsumentów. Dzięki zaangażowaniu konsumentów pierwszy etap akcji społeczno-konsumenckiej „Serce Rośnie” firmy Wawel zakończył się sukcesem. Udało się jeszcze przed planowanym terminem w wirtualny sposób nakleić na specjalnej stronie internetowej aż 2,5 miliona serc, co oznacza, że Wawel przeznaczy 2 500 000 zł na cele społeczne. Wnioski? Polacy chcą pomagać. Teraz, w drugim etapie akcji, to również konsumenci będą decydować, jakiej wysokości kwoty trafią od Wawelu do poszczególnych organizacji charytatywnych.
  Czytaj więcej
 • Czekolada Gorzka Extra 90% Wawel wśród najbardziej innowacyjnych produktów spożywczych 2017 r.

  Czekolada Gorzka Extra 90% Wawel wśród najbardziej innowacyjnych produktów spożywczych 2017 r. Firma badawcza Mintel wybrała 12 inspirujących nowości, które poprzez komunikację i swoje właściwości wpisują się w trendy panujące na globalnym rynku żywności i napojów w roku 2018. Wśród nich znalazła się Czekolada Gorzka 90% Extra Wawel z ulepszoną recepturą w ramach pionierskiego projektu Dobre Składniki.
  Czytaj więcej
 • Nagroda główna dla firmy Wawel w konkursie „Inwestycje, Inwestorzy 2017”!

  Nagroda główna dla firmy Wawel w konkursie „Inwestycje, Inwestorzy 2017”! Firma Wawel została uhonorowana kolejną znaczącą nagrodą. Podczas uroczystej gali III Forum Przemysłowego w Karpaczu wręczono nagrody dla najprężniej działających firm. Wawel otrzymał główną nagrodę w kategorii „Inwestor” za budowę zakładu produkcyjnego w podkrakowskich Dobczycach. Statuetkę z rąk Wicemarszałek sejmu – Pani Barbary Dolniak – odebrał Członek Zarządu i Dyrektor ds. Technicznych, Pan Wojciech Winkel.
  Czytaj więcej